Our Dealership

MAGNETI MARELLI PERAKENDECİ toplantımızı Kıbrıs'ta gerçekleştirdik.

Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz MAGNETI MARELLI PERAKENDECI toplantımızı Kıbrıs'ta gerçekleştirdik. Ülkenin dört bir yanından gelen MAGNETI MARELLİ Perakendecilerini 2 gece 3 gün boyunca Kıbrıs'ın en seçkin otelinde dolu dolu ağırladık.

 

Bu yılki toplantımız TOFAŞ'ın en üst kademesinde temsil edildi. Tofaş CEO'muz Sn. Cengiz EROLDU Bey’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda ülkenin ekonomik geleceği, Tofaş'ın yeni yatırımları ve geçen yılki ihracat rakamları hakkında katılımcılara önemli bilgiler verildi. Daha sonra söz alan Yedek Parça Direktörümüz Sn. Hüseyin ŞAHİN, MAGNETİ MARELLİ’nin Türkiye’de faaliyete geçtiği günden bu güne olan gelişim sürecini ve daha sonra gelecekte neler planlandığı hakkında bilgiler vererek samimi bir sunum gerçekleştirmiştir. MAGNETİ MARELLİ'nin çeşitli birimlerinde yer olan yöneticilerin konuşmalarından sonra ödül törenine geçildi.

 

2016 yılı için cirosal bazda en yüksek ciro yapan 4 bayimize ödülleri verildi. Tofaş CEO'muz Sn. Cengiz EROLDU 2016 yılı satış 1.si DİNAMİK OTOMOTİV'e ödülünü bizzat kendisi vererek başarılarının devamını diledi. Dinamik Otomotiv adına ödülü VW grubu satın alma sorumlusu Selim SALİMOĞLU beyefendi aldı.