Our Dealership

Müşterilerine Katma Değer Sağlayan Ada Group, Farklılıklarıyla Fark Yaratmaya Devam Ediyor!

ADA GROUP TÜRKİYE SATIŞ MÜDÜR YARDIMCISI HAKAN YEŞİLSU, “14 ÖNEMLİ ŞEHIRDE, FULL STOKLU DEPOSUNDA 2018 YILI İTİBARIYLE AĞIR VASITA MARKALARIMIZIN TAMAMININ BULUNDURULMASINA BAŞLANMIŞTIR. BUGÜN TÜRKIYE’DE 18 SATIŞ OFİSİ, 140 UZMAN SATIŞ TEMSİLCİMİZ, HER BÖLGEMİZDE HARİCEN 1 AĞIR VASITA BRANŞ SATIŞ TEMSİLCİMİZ, TOPLAMDA 600’ÜN ÜZERİNDE PERSONELİMİZ, BİNEK/AĞIR VASITA DAHİL 200 BİNE YAKLAŞAN STOK KALEMİMİZ İLE “MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ, EN YÜKSEK KALİTEDE VE HIZDA VERME GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ” DEDİ.

Faaliyetlerine 1986 yılında başlayan şirketimiz, 2010 yılından bu yana Ağır Vasıta araç grubuna da hizmet vermeye devam etmektedir. TUIK 2018 verilerine göre Türkiye’de yaklaşık 6.500.000 trafiğe kayıtlı Ağır Vasıta grubu araç bulunmaktadır ve hızla büyüyen bir potansiyel vardır. Büyük bir Pazar ile karşı karşıya olduğumuzu biliyor, Ada Group olarak sektördeki konumumuz gereği sürekli kendi- mizi geliştiriyoruz. Ada Group’un vizyonu diğer özel sermaye şirketlerinin çoğunda olduğu gibi karı büyütmek değil, bilakis şirketi büyütmek, çalışanlarına ve müşterilerine faydalı olmak, güçlü bir çözüm ortağı olmaktır. 14 önemli şehirde, full stoklu deposunda 2018 yılı itibariyle Ağır Vasıta markalarımızın tamamının bulundurulmasına başlanmıştır. Bugün Türkiye’de 18 satış ofisimiz, 140 uzman satış temsilcisimiz, her bölgemizde haricen 1 Ağır Vasıta Branş Satış Temsilcisimiz, toplamda 600 üzerinde personelimiz, ve Binek/Ağır Vasıta dahil 200.000 e yaklaşan stok kalemimiz ile “müşterilerimize en iyi hizmeti en yüksek kalitede ve hızda verme gayreti içerisindeyiz.”
Hiç şüphesiz ki sektörde faaliyet gösteren diğer tüm köklü iş ortaklarımıza büyük saygı duyuyor, ancak sektördeki rolümüz gereği şuan tüm divizyonlarımızda sürekli olarak geliştirme çalışmaları yapıyoruz. Ağır Vasıta divizyonumuz bu yönde her geçen gün önemli derecede yol katetmektedir. Çok büyük bir hızla değişen dünyada biz de sürekli olarak kendimizi geliştiriyor, yeniliyor, farklı yapmak için gayret gösteriyor, hem dijital dönüşüm tarafında hem de çalışanlarımızın akademik altyapısında gelişim adına sürekli yatırım yapıyoruz. “Hızlı sevk, bulunabilirlik, çeşitlilik, daha iyi hizmet, adalet kavramları ile geleneklerimizden hiçbir zaman vazgeçmeden”;
Hizmet vermekte olduğumuz bütün müşterimiz için güçlü bir çözüm ortağı olarak, onları iş yükünden kurtarmayı ve birlikte ilerlemeyi hedefliyoruz.

FARKLI YAPMAK İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ.
Son olarak Ada Group Türkiye Satış Müdür Yardımcısı Hakan Yeşilsu şu bilgileri verdi: “Hiç şüphesiz ki sektörde faaliyet gösteren tüm iş ortaklarımıza büyük saygı duyuyor, sektördeki rolümüzü biliyoruz. Ancak çok büyük bir hızla değişen dünyada biz de sürekli olarak kendimizi geliştiriyor, yeniliyor, farklı yapmak için gayret gösteriyor, hem teknoloji hem de çalışanlarımıza sürekli bu yönde yatırım yapıyoruz. ‘Hızlı sevk, bulunabilirlik, çeşitlilik, iyi hizmet, adalet kavramları ile geleneklerimizden hiç bir zaman vazgeçmeden’; hizmet vermekte olduğumuz bütün müşterimiz için güçlü bir çözüm ortağı olarak, onları iş yükünden kurtarmayı ve birlikte ilerlemeyi hedefliyoruz.”