Lütfen ne aratmak istediğinizi yazınız

Fuarlar

AUTOMECHINIKA ISTANBUL 2023

Automechanika İstanbul Fuarı’nda yerimizi alarak ziyaretçilerimizle bir araya gelme fırsatı bulduk. Birlik ve beraberliğin gücüne olan inancımızla, yanımızda olan, vakit ayıran, ziyarette bulunan tüm tedarikçilerimize, müşterilerimize, fuar katılımcılarına ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Dinamik Otomotiv, Automechanicha 2022 Fuarı'nda Boy Gösterdi!

Bu yıl, otomotiv dünyasının en heyecan verici etkinliklerinden biri olan Automechanicha 2022 Fuarı'na katıldık ve sektördeki yenilikleri bir araya getiren bu muazzam etkinliğin bir parçası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Dinamik Otomotiv olarak, fuara katılımımızı, sektördeki en son trendleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşma fırsatı olarak değerlendirdik. Standımızda, müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi otomotiv çözümlerini sergileyerek, sektöre yön veren bir aktör olduğumuzu bir kez daha kanıtladık.

2013 - 2019

Dinamik Otomotiv Şirketi olarak, 2013-2019 yılları arasında dünyanın en prestijli otomotiv etkinliklerinden biri olan Automechanika Fuarı'nda yer almanın gururunu yaşıyoruz. Bu süre zarfında, sektördeki en son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sunma taahhüdümüzü bir kez daha vurgulamaktan memnuniyet duyuyoruz.