Lütfen ne aratmak istediğinizi yazınız

İnsan Kaynakları

İlkelerimiz

Amacımız Dinamik Otomotiv değerlerini benimseyen, şirket dinamizminin gerektirdiği yetkinliklere sahip, müşterinin önemini bilen, öğrenme ve gelişmeye istekli, yüksek performansı uzun süreli sürdürebilen çalışanları şirketimize kazandırmak, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmaları için fırsat tanımaktır.

Vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda şirketin hedeflerini, amaçlarını gerçekleştirebilmesi için gerekli insan kaynağı alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, öğrenen, gelişen, geliştiren, yaratıcı, yenilikçi, ortak aklın gücüne inanan ve katma değer yaratan bir organizasyon kurmaktır.

İşe Alım

Biz Dinamik Otomotiv’de insanın ruhundaki dinamikliğe inanırız. Bunun için, dinamik insanları arıyor, onlarla çalışmak istiyoruz.

İş ortamımızda, kurumsal aidiyeti yüksek kıymetli profesyoneller ve en önemlisi de dinamik insanlar ile çalışıyoruz. Birbirimizden fikir alıyor, birbirimizin heyecanından besleniyor ve oluşturduğumuz bu güce sonuna kadar inanıyoruz. Her geçen gün büyüyen Dinamik Ailesi’ne, yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek, takım çalışmasını seven arkadaşlar ile heyecan ve dinamizmimizi paylaşmak istiyoruz.

Kurum değerlerimizi içselleştiren, misyonumuzu bilen ve vizyonumuz ile örtüştüren geleceğin “Dinamik”lileri ile tanışmak için can atıyoruz.

İşe Alım

Dinamik Kariyer

Dinamik Ailesi olarak, her adaya fırsat eşitliği sağlarız. Hedefimiz tüm adaylarımıza en doğru şekilde istihdam edilmesine olanak verecek yöntemleri kullanarak potansiyeli yüksek, bu potansiyeli performansa çevirebilecek ve yetenekli insan kaynağını şirketimize kazandırmaktır.

İşe alım sürecinde, ilgili pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu kontrol edilerek değerlendirme yaparız. Her kademeden her pozisyon için özel olarak hazırlanmış yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanırız. Değerlendirme sürecimizde mülakatlara ek olarak pozisyonların seviyeleri ve ihtiyaçlarına göre kişilik analizi, İngilizce ve genel yetenek testleri de uygularız. Süreci olumlu sonuçlanan adaylarımıza referans kontrolünün ardından iş teklifi sunuyoruz.

Otomotiv sektörüne ilgi duyan, alanında uzmanlaşmış, işine tutkuyla bağlı, dinamik ve ortak aklın gücüne inanan takım arkadaşlarımızın aramıza katılmasını arzu etmekteyiz.

İşe yeni başlayan tüm çalışanlarımızın, ilk gün itibariyle misyonumuzu, vizyonumuzu ve değerlerimizi öğrenmelerini ve hissetmelerini sağlamak amacıyla “Oryantasyon Programı” organize edilmektedir. İşe ve şirkete adaptasyon süreçlerini hızlandıracak eğitimler, üst yönetim tanışma toplantıları ve deneyim sohbetleri ile devam etmektedir.

AÇIK POZİSYONLARIMIZ

Açık pozisyonlarımızı görüp başvurmak için tıklayınız.

Özgeçmişini gönder (*İzin verilen uzantı: .pdf)
Özgeçmiş
Yükle

İş başvurunuz esnasında bilgileriniz veri tabanımıza kaydedilmektedir, böylece size uygun farklı pozisyonlar olması halinde sizinle tekrar iletişime geçileceğini bilgilerinize sunarız. Verileriniz bizimle güvende! Bilgilerinizi kişisel verilerin korunması kanununa, Dinamik Otomotiv'in kullanım şartlarına ve gizlilik politikasına uygun şekilde işler ve saklarız. Kariyeriniz için size uygun bir fırsat olması halinde sizinle tekrar iletişime geçeceğiz. Profilinizi her zaman veri tabanımızdan silebilirsiniz.

Staj Olanakları

Kurum olarak sağladığımız staj olanağı ile öğrencilere destek verip onları iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Stajyerler şirketimizde çalışan profesyonellerin tecrübesinden faydalandığı gibi bizlerde onların fikirleriyle gelişiyoruz. Staj imkânı ile öğrencilere kariyer planlaması ve hedef konusunda daha bilinçli karar verebilmelerine yardımcı olmayı sosyal sorumluluk bilinci olarak kabul ediyoruz.

Staj Olanakları

Kariyer Yönetimi

Her çalışanın potansiyeli olduğuna inanırız…

Dinamik Ailesi olarak Performans Değerlendirmeleri “Kariyer Yönetimi” politikası çerçevesinde; bilgi, beceri ve yetkinlikleri, katma değerli çalışmaları ile deneyimleri göz önüne alınarak yapılmaktadır. Kariyer Yönetimini ise Performans ve Yetkinlik Değerlendirme ve Yedekleme Planları olmak üzere iki ana süreç desteklemektedir.

Performans ve Yetkinlik Değerlendirme: Çalışanların kariyer ve gelişimleri ile ilgili yönetici ve ekip arkadaşlarından geri bildirim alması, etkin bir yedekleme ve gelişim planı oluşturulması, kritik insan kaynağının kurumun daha verimli çalışması için belirlenmesi, desteklenmesi ve tüm insan ve kültür süreçlerinin buna uyumlu olması için yapılandırır bunun için çalışırız. Her yıl bir kez tüm çalışanlarımız performans ve yetkinlik değerlendirmesine tabi tutulmakta ve gelişim planları yapmaktayız.

Yedekleme Çalışmaları: Performans ve Yetkinlik Değerlendirme sonuçlarından elde edilen sonuçlara bakılarak ilgili dönemde şirket strateji ve ihtiyaçlarımıza göre organizasyonda bir üst pozisyonu yedekleyebilecek çalışanların mevcut işleri , önceki deneyimleri ve potansiyelleri ile değerlendirilerek yönetim ve bir üst roller için yedekleme planları yapılmaktadır.

Dinamik Akademi

Dinamik Akademi ile sürekli öğrenme ortamı sunarız…

Dinamik’te Eğitim ve Gelişimin önemine inanıyor, gelişime destek olmayı ve öğrenmeye hız katmayı hedefliyoruz.

Çalışanlarımıza ilk iş gününden itibaren misyonumuzu, vizyonumuzu, değerlerimizi ve iş yapış biçimimizi paylaşmak, otomotiv sektörünü ve işimizi sevdirmek önde gelen hedeflerimizdendir.

Bunun için çalışanlarımıza sürekli destek olup koçluk yapıyor, onları geleceğe hazırlıyoruz. Kurum kültürümüz ile uyumlu araç, sistem ve süreçleri sürekli geliştirerek zaman ve mekân bağımsız alternatif öğrenme ortamlarını çalışanlarımıza sunmayı hedefleriz. Yaptığımız çalışmaları hayata geçirirken çalışanlarımızın tamamına gelişim için fırsat eşitliği sunarız.

Dinamik Akademi çatısında, birim ve pozisyon bazlı olarak kurumsal, mesleki, kişisel ve liderlik eğitim programlarımız bulunmaktadır.

Dinamik Akademi

Bütçe ve Finans Yönetici Eğitimi

Yeni yıl ve yeni döneme yaklaşırken, stratejilerimizi belirlemek ve hedeflerimize odaklanmak amacıyla Dinamik yöneticilerimizle birlikte Bütçe ve Finans eğitimi gerçekleştirdik. Doç. Dr. Şevket Sayılgan Hocamızın tecrübesi ve değerli katkıları ile eğitimi verimli bir şekilde tamamladık.

Eğitmen : Doç. Dr. Şevket Sayılgan

Dinamik Business Academy Yönetici Eğitimi

Trendi yöneten ve yeniliklerin en yakın takipçisi olan değerliSatış liderlerimiz; Q2 toplantısını gerçekleştirmenin yanı sıra, Dinamik Business Academy Yönetici yetiştirme programı çerçevesinde, Satış ve Pazarlama Direktörümüz Hakan YEŞİLSU Bey’in sunumu ile ezber bozan bir deneyim yaşadılar.

Eğitmen : Hakan YEŞİLSU

Dağıtım Merkezleri Yönetici Eğitimi

Türkiye’nin dört bir yanında yer alan Dinamik Dağıtım Merkezleri’nin Değerli Yöneticileri, ‘’Kendine Fırsat Ver, Etki Alanını Genişlet’’ eğitimi için Kayseri’de bir araya geldi. Bilgi paylaşımları ve kazanımlar sonrası, Kayseri Dağıtım Merkezi ziyareti ile programı tamamlayan yöneticilerimizin dahil olacağı eğitimler, hız kesmeden devam edecek.

Eğitmen : Esen Cennet Güngör